poniedziałek, 4 stycznia 2016

Witam

Witam Was serdecznie. Przepraszam za dłuższą przerwę w postach ale miałam kilka kłopotów.
Chciałam Was w tym poście poinformować ze zacznę pisać  serię  kilku  opowiadań pt:
                           "Z życia nikogo"
Będzie to coś w rodzaju pamiętnika.
"Z życia nikogo" będzie stworzone na podstawie moich najskrytszych, najdziwniejszych oraz często niezrozumiałych.

Pierwszy post postaram się dodać w środę.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////

//Nata

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz