Witam Was serdecznie. Przepraszam za dłuższą przerwę w postach ale miałam kilka kłopotów.
Chciałam Was w tym poście poinformować ze zacznę pisać serię kilku opowiadań pt:
"Z życia nikogo"
Będzie to coś w rodzaju pamiętnika.
"Z życia nikogo" będzie stworzone na podstawie moich najskrytszych, najdziwniejszych oraz często niezrozumiałych.
Pierwszy post postaram się dodać w środę.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////
//Nata
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz