Czym jest tak naprawde miłość? Ona kocha jego z wzajemnością i na od wrót? Miłość. Czy prze nią trzeba cierpieć?
Jest pewna dziewczyna.
Ona kocha. Darzy kogoś miłością. Ale on... Nie zna jego uczuć. Od kilku lat marzy o tym by ją pocałował tak jak kiedyś. Dlaczego miłość jesdt taka trudna?
Idzie ulicą. Rozglada się do okoła, ale widzi tylko czarne barwy. Idzie i myśli nad chwilą. Boi się. Boi
się jutra. Nagle słyszy cichy dźwięk. Odrwaca się. To tylko złudźenie. Idzie dalej. Drży z zimna ale sie tym nie przejmuję.
- I love you - czy to takie trudne? - Kocham cię.
W końcu dociera do swojej kamiwnicy. Wchodzi po schodach. otwieram klucze i przekracza próg. Rozbiera się do bielizny. Idzie do kuchni, wlewa do szklanki wodę i Udaję się do sypialnia. Z szafy wyciąga jego starą klszulę i zakłada na siebie. Podchodzi do szafki nocnej kladzie na niej szklanke i wyciąga z niej album oraz długopis, siada na łóżku. Zaczyna przeglądać album w którym są jego zdjęcia. Łzy same płyną jej po policzkach. Wyciąga jedno zdjęcie, z szafki bierze leki Antydepresyjne, wysypuje całą zawartoś na dloń. Bierze szklane w drugą dłoń. Bierze tabletki i popija wodą. Bierze zdjęcie i długopis. Pisze na odwrocie kilka słów.
Odkłada zdjecie. Kładzie się. Patrzy przez zamknięte okno na niebo.
- Kocham Cię - Jej powieki robią się ciężkie. Oddech staje się płytki. Umiera.
Umarła...
Czas się zatrzymał
Bierze i zaczyna pisać
Przepraszam.
Już dalej tak nie moge
Nie mogę być twoją księżną ponieważ posiadasz już królową.
- Kocham cię po wieczność.
Dziewczyna z Ławki
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz